Skip to content

Saruna Jauno līderu akadēmijas ietvaros ar Sarunu festivāls LAMPA direktori Ievu Moricu

    Ļoti priecājos, ka šodien Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija Jauno līderu akadēmijas ietvaros līderu sarunā tikāmies ar Sarunu festivāls LAMPA direktori Ieva Morica. Manuprāt, tā bija ļoti godīga, sirsnīga un pamācoša saruna – par cilvēcības, pozitīvas atgriezeniskās saites, cieņpilnas komunikācijas un godīguma vērtību mūsu savstarpējās attiecībās.
    Es no šīs sarunas līdzi paņēmu vairākas atziņas:
    cilvēka patiesās vērtības var ieraudzīt tikai tad, kad tās nonāk konfliktā;
    ir svarīgi citus vadīt, neatņemot viņiem tiesības pašiem pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību;
    pozitīvai atgriezeniskajai saitei ir jābūt svarīgai daļai no attiecību kultūras jebkurā organizācijā.