Skip to content

Ceturtais karjeras izglītības pasākums “Meklējam savējo!”

  meklējam savējo

  Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā noticis ceturtais karjeras izglītības pasākums “Meklējam savējo!”, kurš skolas telpās pulcina 10 dažādu profesiju pārstāvjus, kuri personīgās sarunās ar skolēniem un skolotājiem dalās dzīves un profesionālās karjeras laikā gūtajās atziņās.

  Šajā reizē pasākumā viesojās Mārtiņš Drusts, “Swedbank” Klientu apkalpošanas daļas vadītājs; Alise Žagare, ģimnāzijas absolvente un “Cēsu koncertzāle” projektu vadītāja; Dana Narvaiša, izglītības uzņēmuma “Lielvārds” Kompetences centra vadītāja; Diāna Zande, psiholoģe un kognitīvi biheiviorālā terapeite; Dins Sumerags, “Cēsu klīnikas” ārsts – otolaringologs; Marta Cerava, sabiedrisko mediju portāla lsm.lv galvenā redaktore; Dita Rietuma, Latvijas Nacionālā kino centra direktore; komponists Raimonds Tiguls; kinorežisors Kārlis Lesiņš; tulkotāja Māra Poļakova.

  Sakām lielu paldies mūsu ciemiņiem un visiem “Meklējam savējo!” dalībniekiem par vērtīgām, pamācošām un sirsnīgām sarunām!

  Īpašs paldies skolotājiem – Iritai Dvinskai, Ievai Zolei, Inesei Krēsliņai, Līgai Piksei-Zvirbulei un Justīnei Buliņai-Pinkai, kā arī skolas tehniskajiem darbiniekiem – Ingai Pētersonei un Elitai Balodei – par pavasarīgas sarunāšanās atmosfēras radīšanu skolas zālē!

  Piedāvājam nelielu ieskatu pasākuma norisē video formātā (autore Justīne Buliņa – Pinka): https://www.youtube.com/watch?v=WasCvBnBPjg un fotogrāfijās (autors Ainārs Vītols).