Skip to content

8. klases skolēni, apmeklē izrādi “Kapteiņa Granta bērni”

    Kas dzen lordu Glenervenu un viņa draugus apkārt pasaulei? Kur meklēt nelaimīgo kapteini Grantu? Vai kapteiņa bērni reiz sastaps savu tēvu? Vai ir iespējams stāties pretim vētrai un plūdiem, tveicei un salam, zemestrīcei un vulkāna izvirdumam?

    Atbildes uz šiem jautājumiem meklēja Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 8. klases skolēni, apmeklējot Latvijas Jaunatnes teātra muzikālo izrādi pēc Žila Verna romāna motīviem “Kapteiņa Granta bērni”.

    Iespēja apmeklēt izrādi skolēniem tika nodrošināta, pateicoties programmas “Latvijas skolas soma” piešķirtajam finansējumam.

    Attēlā: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas 8. klases skolēni, apmeklējot Latvijas Jaunatnes teātra izrādi “Kapteiņa Granta bērni”