Skip to content

Skolnieku rotas piemiņas karoga maiņas ceremonija Alūksnē

    skolnieku rotas piemiņas karoga maiņas ceremonijā

    Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolēni un skolotāji piedalījās Cēsu pulka Brīvprātīgās skolnieku rotas piemiņas karoga maiņas ceremonijā Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā. Ģimnāzija ir viena no 10 skolām Vidzemē, kas ir iesaistījusies Skolnieku rotas piemiņas karoga glabāšanā un pastiprinātu uzmanību pievērš patriotiskajai audzināšanai.

    Piemiņas karoga maiņas ceremonijā skolēniem bija iespēja piedalīties militārajā stafetē un svinīgajā piemiņas karoga nodošanas ceremonijā, kurā simboliskais Skolnieku rotas piemiņas karogs tika nodots glabāšanā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijai.

    Attēlos: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas delegācija Cēsu pulka Brīvprātīgās skolnieku rotas piemiņas karoga maiņas ceremonijā Alūksnē

    +5