Skip to content

Skolotāju delegācija viesojās Nørrebro Park Skole (Dānija)

    Nørrebro Park Skole

    Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāju delegācija Erasmus+ pieredzes apmaiņas projekta “Mācīt ikvienu” ietvaros šobrīd viesojas Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā. Projekta mērķis ir iepazīt Dānijas skolu pieredzi diferencēta mācību procesa īstenošanā un iegūt jaunas idejas ar skolas pārvaldību saistītu jautājumu risināšanā.

    Šodien ģimnāzijas skolotāji viesojās Nørrebro Park Skole, kur vēroja mācību stundas, iepazina skolas mācību vidi un tikās ar skolas direktoru Džonu Kimu Nīlsenu (John Kim Nielsen), lai iepazīstos ar skolas darbības specifiku un gūtu ieskatu Dānijas izglītības sistēmā. Tāpat tikšanās laikā ģimnāzijas skolotāji iepazīstināja skolas direktoru ar Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas pieredzi mācīšanās organizācijas principu īstenošanā skolā.

    Attēlos: Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas skolotāji Erasmus+ pieredzes apmaiņas projekta “Mācīt ikvienu” vizītes laikā Kopenhāgenā